Taka-akseli
Tiedot tuotteesta
| Reiän halkaisija | 14 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 249.5 mm |
| Rummun halkaisija | 203 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.7 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 45 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 61 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Läpimitta sisäänotto | 60 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.653 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Turkey |
€26.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
C6F017ABE
APEC
DRM9956
ASHIKA
ATE
BORG & BECK
BBR7195
BOSCH
BRECO
BT 1157
BREMBO
BREMSI
DR5656
CIFAM
700-373
DELPHI
DENCKERMANN
B140043
FEBI BILSTEIN
FERODO
FIAT
51 827 488
51 840 909
55 701 379
55 703 042
55 704 049
FREMAX
FTE
HELLA
HELLA PAGID
JAPKO
560204
560204C
JURATEK
JDR025
JURID
329261J
329809J
KAWE
7D0656
7D0656R
LPR
7D0656
7D0656R
MAXGEAR
MAXTECH
878208.0000
878208.0060
878208.0080
METELLI
18-0373
MINTEX
MBD255
MOTAQUIP
LVBE702
NK
National
NDR342
OPEL
5 68 269
55 701 379
OPEN PARTS
BAD9065.10
OPTIMAL
PROTECHNIC
PRT056
QUINTON HAZELL
BDR638
REMSA
ROADHOUSE
ST-TEMPLIN
53.090.15860
STELLOX
6026-4725-SX
SWAG
TEXTAR
TOPRAN
TRISCAN
8120 24213
8120 24213C
TRW
VAICO
40-60003
VEMA
801486
WOKING
B7090.00
ZIMMERMANN
sbs
Fit Vehicles
FIAT
12 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A) | 2008-06 - 2012-12 | 51 | 1242 | ||
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2005-10 - ... | 48 | 65 | 1242 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2010-09 - ... | 51 | 69 | 1242 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO (199_) 0.9 Twinair Turbo | 2012-03 - ... | 63 | 86 | 875 | |
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 51 | 69 | 1242 | |
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 48 | 65 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) | 2014-02 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) | 2012-03 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 0.9 Bifuel | 2012-03 - ... | 63 | 86 | 875 | |
| PUNTO (199_) 0.9 | 2013-12 - ... | 74 | 101 | 875 | |
| PUNTO (199_) 0.9 | 2013-07 - ... | 77 | 105 | 875 | |
| PUNTO Umpimalli/viistoperä (199_) 0.9 Twinair Turbo | 2012-03 - ... | 63 | 875 |
OPEL
22 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 74 | 101 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 S | 2014-11 - 2019-05 | 110 | 150 | 1364 | |
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 85 | 115 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 66 | 90 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€46,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä