Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 47 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 61 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.7 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 249 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.44 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€69.40
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
DRM9956
BRAKEWORLD
BT5104
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962421
DELPHI
EUROBRAKE
5825252320
FIAT
55701379
55703042
55704049
55704050
FREMAX
FTE
JURATEK
JDR025
JURID
329261J
LPR
7D0656
7D0656R
MGA
T7601
MINTEX
MBD255
MOTAQUIP
LVBE702
National
NDR342
OPEL
5 68 269
55701379
PAGID
61276
QUINTON HAZELL
BDR638
REMSA
STARLINE
PB 6505
TEXTAR
TOPRAN
TRISCAN
8120 24213C
812024213
TRW
VAUXHALL
55701379
55703042
WINHERE BRAKE
YH61028
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
FIAT
7 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A) | 2008-06 - 2012-12 | 51 | 1242 | ||
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2005-10 - ... | 48 | 65 | 1242 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2010-09 - ... | 51 | 69 | 1242 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 51 | 69 | 1242 | |
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 48 | 65 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) | 2014-02 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) | 2012-03 - ... | 51 | 69 | 1242 |
OPEL
19 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 74 | 101 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€42,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä