Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.7 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 47 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.474 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€42.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
329261B
BORG & BECK
BBR7195
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962421
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FIAT
51840909
55701379
55703042
55704049
55704050
FTE
9190016
BT1032
HELLA
HELLA PAGID
JURID
329261J
LPR
7D0656
7D0656R
METELLI
180373
MGA
T7601
NK
OPEL
5 68 269
55701379
OPTIMAL
PAGID
61276
QH Benelux
66462
QUINTON HAZELL
BDR638
REMSA
SWAG
TEXTAR
TRISCAN
812024213
VAUXHALL
5 68 269
55701379
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
FIAT
7 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A) | 2008-06 - 2012-12 | 51 | 1242 | ||
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2005-10 - ... | 48 | 65 | 1242 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 | 2010-09 - ... | 51 | 69 | 1242 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 51 | 69 | 1242 | |
| PUNTO EVO (199_) 1.2 | 2009-10 - 2012-02 | 48 | 65 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) | 2014-02 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) | 2012-03 - ... | 51 | 69 | 1242 |
OPEL
22 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 74 | 101 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 S | 2014-11 - 2019-05 | 110 | 150 | 1364 | |
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 85 | 115 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 66 | 90 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€46,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,24
Lähetys 2 business days