Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 57 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 58 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 38 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/05 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Lisätarvike/lisätieto | Jarrurumpu, kaksiosainen |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Paino | 3.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.169 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€41.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BEDFORD
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
APEC
DRM9126
ASHIKA
ATE
24022000112
480016
AUGROS
5293459P
BEDFORD
90086194
BENDIX
329201B
BENDIX Braking
BDM1007
BORG & BECK
BBR7042
BOSCH
0986477021
DB100
BRECO
BT4718
BREMBO
BREMSI
CR5137
Brake ENGINEERING
DR960700
DELPHI
EUROBRAKE
5825253605
FEBI BILSTEIN
08848
8848
FERODO
FTE
BT130
HELLA
355301181
HELLA PAGID
355301181
8DT355301181
JAPKO
560403
560403C
JP GROUP
JURID
329201J
8282005127
MAPCO
35747
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
BT1063
MEYLE
MGA
T7420
MINTEX
MBD013
MOTAQUIP
VBD600
NK
OBTEC A/S
825258394
OPEL
568053
568058
90193915
OPTIMAL
PAGID
62403
QUINTON HAZELL
BDR130
REMSA
702000
RIDEX
123B0003
ROADHOUSE
SEBRO
5127
TEXTAR
98100007801
98100048501
TRISCAN
812024202
TRW
VAUXHALL
568058
90193915
WOKING
B702000
sbs
Fit Vehicles
OPEL
49 vehicles
ASTRA
1991 - 1998
KADETT
1979 - 1991
Alternatives
€27,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,51
Lähetys 2 business days