Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 38 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 56 mm |
| Vanne, aukkoja | 4 |
| Pyörännapa-Ø | 57 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.139 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€17.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
0AMS
TDO-029C
ABE
APEC
DRM 9126
ATE
24.0220-0011.2
480016
AUTOMEGA
3105680058
BORG & BECK
BBR7042
BOSCH
BRADI
14.4718.10
BRECO
BT 4718
BREMBO
BREMSI
CR5137
Brake ENGINEERING
DR960700
DELPHI
BF 2151
BF151
FEBI BILSTEIN
FERODO
HAVAM
HP66219
HELLA
8DT 355 301-181
JAPKO
560403
560403C
JP GROUP
1263500600
1263500609
KAMOKA
104011
KAWE
7D0137
LPR
MAPCO
35746
MAXGEAR
MINTEX
MBD013
MOTAQUIP
VBD600
NK
National
NDR016
OBTEC A/S
825258394
OMC
100952
OPEL
568053
568058
OPTIMAL
PAGID
62403
PEMEBLA
BNXBDM1007
JAPTA-0403
JAPTA-0403C
JAPTA0403JM
PEX
15.0165
QUINTON HAZELL
BDR130
REMSA
7020.00
RIDEX
123B0003
ROADHOUSE
SEBRO
5127
SPIDAN
34575
STARLINE
PB 6403
Stark
SKBDM-0800002
TOPRAN
TRISCAN
8120 24202
TRW
VAUXHALL
90086194
90193915
VEMA
800827
WOKING
B7020.00
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
OPEL
57 vehicles
ASTRA
1991 - 2002
GT
1968 - 1970
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT 1.1 | 1968-09 - 1970-12 | 44 | 60 | 1078 |
KADETT
1979 - 1991
Alternatives
€27,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,51
Lähetys 2 business days