Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 54.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 57 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 37 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Rummun halkaisija | 200 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 4/5 |
Shipping Details
| Weight | 2.999 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€10.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BEDFORD
Cross-Reference Numbers
ATE
BEDFORD
90086194
BOSCH
BRECO
BT 4718
BREMBO
14.4718.10
14.4718.14
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FIRST LINE
FBD691
JURID
329201J
8282005127
LUCAS
DB4021
METZGER AUTOTEILE
BT1063
MINTEX
MBD013
MOTAQUIP
VBD0012
National
NDR016
OPEL
0568053
0568058
568053
568058
PAGID
62403
QUINTON HAZELL
BDR130
BTF130
REMSA
7020.00
STARLINE
PB 6403
TEXTAR
TOPRAN
UNIPART
GDB123
VAUXHALL
90086194
90193915
Fit Vehicles
OPEL
52 vehicles
ASTRA
1991 - 2002
KADETT
1979 - 1991
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€27,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,51
Lähetys 2 business days