Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 61 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 239 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 59 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 43 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Paino | 4 kg |
| Käyttönumerot | 98100 0153 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 3.789 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€53.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440281025
ABE
APEC
DRM9128
ASHIKA
ATE
24022000301
480119
BENDIX
329061B
BENDIX Braking
BDM1031
BORG & BECK
BBR7006
BBR7151
BOSCH
BRECO
BT5068
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR961910
DELPHI
EUROBRAKE
5825252603
FERODO
FREMAX
BD3901
HELLA
355301981
8DT355301981
HELLA PAGID
355301981
8DT355301981
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HONDA
42610SE0000
42610SE0010
42610SEO010
42610SH9000
42610SR1000
42610SR3000
JURID
329061J
KAVO PARTS
BD2451
BD2454
MAXGEAR
MGA
T7556
MINTEX
MBD220
MOTAQUIP
VBD680
NIPPARTS
J3404007
NK
OPTIMAL
PAGID
61153
QUINTON HAZELL
BDR159
RIDEX
123B0005
TEXTAR
98100015301
sbs
Fit Vehicles
HONDA
54 vehicles
ACCORD
1985 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD III Coupe 2.0 EXi | 1988-01 - 1989-12 | 90 | 1955 | ||
| ACCORD III Aerodeck (CA) 1.6 L (CA4) | 1985-11 - 1989-12 | 65 | 88 | 1598 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4) | 1985-11 - 1989-12 | 65 | 88 | 1598 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1986-01 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 98 | 133 | 1958 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) | 1987-01 - 1987-12 | 101 | 137 | 1958 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 | 1986-01 - 1986-12 | 101 | 137 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1986-01 - 1988-03 | 75 | 1955 | ||
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1987-01 - 1989-12 | 85 | 1955 |
CAPA
1998 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAPA (GA) 1.5 16V (GA4) | 1998-04 - 2002-09 | 72 | 1493 |
CIVIC
1988 - 2005
LOGO
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGO (GA) 1.3 (GA3) | 1999-03 - 2002-03 | 48 | 65 | 1343 |
Alternatives
€35,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä