Premium quality
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 61 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun korkeus yht. | 59 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 220 mm |
| Reiän halkaisija 1 | 12.8 mm |
| kierre 2 | M8 x 1,25 |
| Rummun halkaisija | 200 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 43 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Tarkistuskilpi | E1 90R-02 D0929/0711 |
Shipping Details
| Weight | 3.591 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€35.40
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9128
ATE
BENDIX
329061B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7006
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR961910
DELPHI
BF208
BT159
FERODO
FIRST LINE
FBR610
FTE
BT159
HELLA
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HONDA
42610-SE0-000
42610-SE0-010
42610-SEO-010
42610-SR1-000
42610-SR3-000
JAPANPARTS
JURID
329061J
KAWE
7D0075
LPR
MAGNETI MARELLI
600000092750
MAPCO
35521
METELLI
180081
MGA
T7556
MINTEX
MBD220
NK
OMC
100357
OPTIMAL
PAGID
61153
PEX
150039
QH Benelux
66292
QUINTON HAZELL
BDR159
TEXTAR
94015300
98100015301
TRISCAN
812040201
sbs
Fit Vehicles
HONDA
44 vehicles
ACCORD
1985 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD III Coupe 2.0 EXi | 1988-01 - 1989-12 | 90 | 1955 | ||
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4) | 1985-11 - 1989-12 | 65 | 88 | 1598 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1986-01 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) | 1987-01 - 1987-12 | 101 | 137 | 1958 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 | 1986-01 - 1986-12 | 101 | 137 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1986-01 - 1988-03 | 75 | 1955 | ||
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1987-01 - 1989-12 | 85 | 1955 |
CAPA
1998 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAPA (GA) 1.5 16V (GA4) | 1998-04 - 2002-09 | 72 | 1493 |
CIVIC
1991 - 2001
LOGO
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGO (GA) 1.3 (GA3) | 1999-03 - 2002-03 | 48 | 65 | 1343 |
Alternatives
€18,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,33
Lähetys 2 business days