Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 59 | mm |
| Leveys | 201 | mm |
| Läpimitta | 200 | mm |
| Paksuus | 201 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 42.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 59 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vanne, aukkoja | 4 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Rummun halkaisija | 200 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 42.5 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Reikäympyrä-Ø | 61 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Jarrurummun korkeus yht. | 60 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 200 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.246 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€24.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HONDA
Cross-Reference Numbers
AP
55100
ATE
BREMBO
HONDA
14.5068.10
42610SE0000
Fit Vehicles
HONDA
50 vehicles
ACCORD
1985 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD III Aerodeck (CA) 1.6 L (CA4) | 1985-11 - 1989-12 | 65 | 88 | 1598 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4) | 1985-11 - 1989-12 | 65 | 88 | 1598 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 75 | 102 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-12 | 76 | 103 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) | 1985-11 - 1989-05 | 78 | 106 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1986-01 - 1989-12 | 85 | 116 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) | 1985-11 - 1987-12 | 90 | 122 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) | 1987-10 - 1989-12 | 98 | 133 | 1958 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) | 1987-01 - 1987-12 | 101 | 137 | 1958 | |
| ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 | 1986-01 - 1986-12 | 101 | 137 | 1955 | |
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1986-01 - 1988-03 | 75 | 1955 | ||
| ACCORD III (CA) 2.0 12V (CA5) | 1987-01 - 1989-12 | 85 | 1955 |
CIVIC
1985 - 2001
LOGO
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGO (GA) 1.3 (GA3) | 1999-03 - 2002-03 | 48 | 65 | 1343 |
ODYSSEY
2002 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ODYSSEY (RL1, RA6, RA_) 2.3 (RA6) | 2002-07 - 2003-09 | 110 | 2254 |
Alternatives
€39,33
Lähetys 2 business days