Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 110 mm |
| Männän halkaisija 1 | 36 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 36 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694772 |
| Paino | 1.3 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.473 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€119.78
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABARTH
77363937
77365453
77365460
APEC
LCA304
ATE
BENDIX
593370
694771B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2744
CARDONE
385518
COMLINE
CBC143L
ELSTOCK
FIAT
77363937
77365453
77365460
FTE
GIRLING
7106108
JURATEK
JCA1066L
JURID
694771J
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542164
542546
542548
93192463
93192465
95508711
QUINTON HAZELL
QBS7643
RXF5473
TEXTAR
38202000
TRW
VAUXHALL
93192463
93192465
95508711
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
FIAT
27 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) | 2005-10 - 2011-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) | 2007-09 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet | 2008-07 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2006-06 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 88 | 120 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 96 | 130 | 1910 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
9 vehicles
CORSA
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2009-12 - 2014-08 | 96 | 130 | 1686 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.4 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 1364 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.7 CDTI (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 96 | 1686 | ||
| CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1364 |
Alternatives
€177,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä