Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2123170 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.55 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.558 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€66.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABARTH
71797950
77363937
77365453
77365460
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2744
CARDONE
385518
DELCO REMY
DC73986
DRI
ELSTOCK
FIAT
51854067
71797950
77363937
77365453
77365460
FTE
OPEL
542164
542546
542548
5542103
93189817
93192463
93192465
95508711
QUINTON HAZELL
QBS7643
RE-EX
506-05804
SHAFTEC
BC2069
TMI
BR005804
TRW
VAUXHALL
542548
93189817
93192463
93192465
95508711
sbs
13012123169
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
FIAT
35 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) | 2005-10 - 2011-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG | 2008-12 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power | 2008-07 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) | 2007-09 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet | 2008-07 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2006-06 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 88 | 120 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 96 | 130 | 1910 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
9 vehicles
CORSA
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2009-12 - 2014-08 | 96 | 130 | 1686 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.4 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 1364 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.7 CDTI (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 96 | 1686 | ||
| CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1364 |
Alternatives
€177,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,77
Lähetys 28 business days