Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4293510 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.33 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.517 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€105.02
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €15,73
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABARTH
71797950
77363937
77365453
77365460
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2744
CARDONE
385518
COMLINE
CBC143L
DELCO REMY
DC73986
DRI
4193510000
4193510010
4193510100
4193510110
ELSTOCK
FIAT
51854067
71797950
77363937
77365453
77365460
FTE
NK
OPEL
542164
542546
542548
5542103
93189817
93192463
93192465
95508711
QUINTON HAZELL
QBS7643
RE-EX
506-05804
SHAFTEC
BC2069
TMI
BR005804
TRW
VAUXHALL
542548
93189817
93192463
93192465
95508711
sbs
13012123169
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
FIAT
35 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) | 2005-10 - 2011-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG | 2008-12 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power | 2008-07 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) | 2007-09 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet | 2008-07 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2006-06 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 88 | 120 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 96 | 130 | 1910 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
9 vehicles
CORSA
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2009-12 - 2014-08 | 96 | 130 | 1686 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.4 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 1364 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.7 CDTI (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 96 | 1686 | ||
| CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1364 |
Alternatives
€177,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä