Tiedot tuotteesta
| Pantiton uusi osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Kiinnitysmalli | 3-pistekiinnitys |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| kiiloja | 7 |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+ |
| Paino | 7.65 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.349 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | France |
€342.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
AD KÜHNER
553872RI
553872RIB
556308RI
556308RIS
ALANKO
10444494
11444494
AUTOELECTRO
AEK3543
BOSCH
BV PSH
505.582.150.010
505.582.150.210
505.937.150.010
505.937.150.280
505582150010
505582150210
505937150010
505937150280
CASCO
CAL10421AS
CAL10421GS
CAL10421RS
CAL10A40AS
CAL10A40GS
CEVAM
40709
OL40709
DELCO REMY
931209
DRI
2183351502
EAI
57864
ELSTOCK
28-8523
288523
ERA
EUROTEC
12091000
FARCOM
113800
FIAT
5802170711
71796484
HC-Cargo
116732
HERTH+BUSS ELPARTS
32083760
LUCAS
LRA04414
QUINTON HAZELL
QRA2563
REMY
DRA1209
SIDAT
A12BH1387
VALEO
444294
TG15C298AMQ
WAI
20545N
Fit Vehicles
FIAT
21 vehicles
DUCATO
2006 - ...
Alternatives
€327,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€235,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€192,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€271,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€325,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä