Mitat ja koko
| Pituus | 185 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 40.9 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 61 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.31 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€326.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €29,48
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
IVECO
Cross-Reference Numbers
BOSCH
F 000 BL0 7CA
F 000 BL0 7CB
FIAT
5802170711
K5802170711
IVECO
5802170711
Fit Vehicles
FIAT
12 vehicles
DUCATO
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Lava / alusta (250_) 180 Multijet 2,3 D | 2015-12 - ... | 130 | 177 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 150 Multijet 2,3 D 4x4 | 2015-12 - ... | 110 | 2287 | ||
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2007-01 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 180 Multijet 2,3 D | 2015-12 - ... | 130 | 177 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 150 Multijet 2,3 D | 2015-12 - ... | 110 | 150 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 150 Multijet 2,3 D | 2015-04 - ... | 110 | 150 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 150 Multijet 2,3 D 4x4 | 2015-04 - ... | 110 | 2287 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 150 Multijet 2,3 D | 2015-12 - ... | 110 | 150 | 2287 |
IVECO
34 vehicles
DAILY
2006 - 2014