Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 70 A |
| Kiinnitysmalli | 3-pistekiinnitys |
| Asento / aste | R 25 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| kiiloja | 5 |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+ |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 41 mm |
| Paino | 4.665 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.671 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€307.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €100,02
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
3F QUALITY
ALTS915
PRAS915
AD KÜHNER
40976RI
ALANKO
10441911
10442632
AS-PL
ATL Autotechnik
L 40 470
L40470
AUTOELECTRO
AEA2210
BLUE PRINT
ADT31132
BOM-Prestolite
20110210
BORG & BECK
BBA2015
BBA2200
BOSCH
0 986 040 471
0 986 AN0 577
0 986 CR0 806
0 986 UN0 806
0 986 UR0 806
1 986 A01 292
1986A01292
986040471
986AN0577
986CR0806
986UN0806
986UR0806
F 042 302 025
F042302025
BV PSH
195.524.070.050
195.524.070.055
195.524.070.215
195.524.070.415
195524070050
195524070055
195524070215
195524070415
Bosch UP Test
F042A02025
CASCO
CAL40110AS
CEVAM
9279
OL9279
COMLINE
CAR-821444
CAR821444
DA SILVA
031087
31087
A031087
DELCO REMY
933503
WA14614
DENSO
101211-0060
101211-0061
101211-0062
101211-4580
1012110060
1012110062
DRI
235141702
EAI
56617
EDR
DRA3503
ELSTOCK
28-1821
281821
ERA
210266A
210266R
EUROTEC
12060400
FARCOM
119541
FRIESEN
9051286
HC-Cargo
111579
HC-PARTS
JA976IR
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HOLGER CRISTIANSEN
JA976IR
KAVO PARTS
EAL-9052
EAL9052
LUCAS ELECTRICAL
MAGNETI MARELLI
MEAT & DORIA
NIPPARTS
J5112086
N5112129
NK
4851286
NPS
T511A118
QUINTON HAZELL
9051286
QRA2368
REMY
DRA3503
RAA14614
RIDEX
4G0167
SIDAT
A12DE0483A2
STARDAX
TOYOTA
27060-15080
27060-15120
27060-15130
2706015080
2706015100
2706015110
2706015120
2706015130
VEMO
WAI
13482N
13482R
Fit Vehicles
TOYOTA
33 vehicles
CARINA
1992 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 (AT190) | 1992-04 - 1997-09 | 85 | 1587 | ||
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) | 1994-12 - 1997-09 | 85 | 116 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-01 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1995-01 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1995-10 - 1997-09 | 78 | 106 | 1587 | |
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_, AT190R) | 1993-01 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 | |
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_, AT190R) | 1995-02 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) | 1995-10 - 1997-09 | 78 | 106 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-12 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-12 - 1997-09 | 85 | 116 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190) | 1992-04 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 |
CELICA
1993 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T20_) 1.8 i 16V (AT200) | 1993-11 - 1999-11 | 85 | 116 | 1762 |
COROLLA
1991 - 2001
Alternatives
€205,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€201,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€182,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€238,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä