Mitat ja koko
| Pituus | 160 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 70 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 52 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 5 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 53 mm |
| Liitin | B+(M6) |
| Pistokemallin tunnus | 42 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.017 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€182.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
ACDelco
321 1018
321 1019
AES PSH
13551N
8128N
ARROWHEAD
ADR0081
AND0061
BOSCH
Bosch UP Test
ALT5041
DELCO REMY
DENSO
1002115080
1002115240
1002118990
1002118991
1012110060
1012110061
1012110062
1012110120
1012110180
1012110181
1012110182
1012114580
1012115020
1012115080
1012115240
2100100
EXIDE
13551
8027
FAE
4580
4582
GEO
10463398
10463613
94854169
94854195
GMC
10463398
94853222
94854169
94854195
HC-Cargo
111579
HC-PARTS
JA976IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
MCI
GM1278A22
ND24
RELIANCE
41115
7787
REMY
DRA3503
SEG AUTOMOTIVE
T002003001
TOYOTA
27060 02040
27060 02070
27060 15080
27060 15090
27060 15100
27060 15110
27060 15120
27060 15130
27060 15140
27060 15150
TRW
LRB00210
LRB210
VALEO
437514
VA497
WAI
1160701DR
1176301ND
1176301ND2
1198201ND
13482N
20112411
Fit Vehicles
TOYOTA
33 vehicles
CARINA
1992 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_, AT191R) | 1995-02 - 1997-09 | 79 | 107 | 1762 | |
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 (AT190) | 1992-04 - 1997-09 | 85 | 1587 | ||
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) | 1994-12 - 1997-09 | 85 | 116 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.8 GL (AT191) | 1994-10 - 1997-09 | 92 | 1762 | ||
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-01 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1995-01 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1995-10 - 1997-09 | 78 | 106 | 1587 | |
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_, AT190R) | 1993-01 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 | |
| CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_, AT190R) | 1995-02 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) | 1995-10 - 1997-09 | 78 | 106 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-12 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-12 - 1997-09 | 85 | 116 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190) | 1992-04 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 |
CELICA
1993 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T20_) 1.8 i 16V (AT200) | 1993-11 - 1999-11 | 85 | 116 | 1762 |
COROLLA
1991 - 2002
Alternatives
€207,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€201,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€307,25
Lähetys 28 business days