Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 12 V |
| Käynnistinmoottori teho | 1.7 kW |
| Hammasluku | 15 |
| Reikien määrä | 2 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta vastapäivään |
| Asento / aste | R 110 |
| Laipan halkaisija | 74 mm |
| Paino | 3.38 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.029 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€234.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,08
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BEIJING BENZ (BBDC)
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AD KÜHNER
255270
255270D
ALANKO
10438093
10438884
APEC
ASM1692
AS-PL
AUTOELECTRO
AEY3960
BEIJING BENZ (BBDC)
A6459060800
BOM-Prestolite
S1397D
BOSCH
BV PSH
550.578.152.050
550.578.152.260
550.578.152.265
550578152050
550578152260
550578152265
CASCO
CST40391AS
CST40391GS
CEVAM
3289
OL3289
DA SILVA
041283
41283
DENSO
DRI
EAI
12288
ELSTOCK
25-5122
255122
EUROTEC
11024550
FARCOM
107993
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
LUCAS
LRS03960
MAGNETI MARELLI
063725589010
63725589010
MAHLE
MS 927
MS927
MEAT & DORIA
5040572
MERCEDES-BENZ
2709060026
6459060800
A2709060026
A6459060800
NK
4733007
QUINTON HAZELL
QRS2532
SIDAT
S12DE0359
S12DE0359A2
VEMO
WAI
16098N
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
107 vehicles
A-CLASS
2012 - 2018
B-CLASS
2011 - 2018
C-CLASS
2015 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S205) C 200 4-matic (205.243) | 2015-04 - 2018-05 | 135 | 184 | 1991 | |
| C-SARJA T-Model (S205) C 300 (205.248) | 2015-09 - 2018-05 | 180 | 245 | 1991 |
CLA
2013 - 2019
E-CLASS
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Coupe (C238) E 300 (238.348) | 2016-12 - ... | 180 | 245 | 1991 | |
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 200 (238.442) | 2017-06 - ... | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA Coupe (C238) E 200 (238.342) | 2016-12 - ... | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA (W213) E 200 4-matic (213.043) | 2016-07 - 2019-06 | 135 | 184 | 1991 |
GLA-CLASS
2013 - 2019
SPRINTER
2018 - 2021
Alternatives
€189,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€107,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€178,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€232,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä