Tiedot tuotteesta
| Käynnistinmoottori teho | 1.7 kW |
| Jännite | 12 V |
| Laipan halkaisija | 74 mm |
| Hammasluku | 15 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta vastapäivään |
| Liitin | Pin "30" M8 B+ |
| Liitin | Pin "50" M6 |
| Pistokemallin tunnus | 0274 |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| Nettopaino | 3.34 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.592 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Belgium |
€284.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €96,27
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10438093
AUTOELECTRO
AEY3960
BOSCH
BV PSH
550.578.152.050
550.578.152.260
CASCO
CST40391AS
CST40391GS
CEVAM
3289
DENSO
ELSTOCK
25-5122
HC-Cargo
115607
LUCAS
LRS03960
LUCAS ELECTRICAL
LRS03960
MAHLE
MS 927
MERCEDES-BENZ
2709060026
6459060800
A2709060026
A6459060800
NK
4733007
PowerMax
88214441
RE-EX
502-02085
TMI
ST02085
WAI
16098N
30341N-OE
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
109 vehicles
A-CLASS
2012 - 2018
B-CLASS
2011 - 2018
CLA
2013 - 2019
GLA-CLASS
2013 - 2019
SPRINTER
2018 - ...
Alternatives
€189,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€107,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€232,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€116,95
Lähetys 2 business days