Premium quality
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 65 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun korkeus yht. | 78 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 274 mm |
| Reiän halkaisija 1 | 15.5 mm |
| Reiän halkaisija 2 | 8.5 mm |
| Rummun halkaisija | 252 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 253.5 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 64 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.344 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€44.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9700
ATE
BENDIX
329131B
BORG & BECK
BBR7047
BOSCH
0 986 477 033
986477033
BREMBO
14549510
14659510
Brake ENGINEERING
DR960230
DELPHI
BF1184
BF184
FEBI BILSTEIN
FERODO
FIRST LINE
FBR696
FTE
HELLA
8DT 355 301-641
JURID
329131J
8282007160
KAWE
7D0236
LPR
METELLI
180194
MEYLE
MGA
T7519
MINTEX
MBD296
NK
OPEN PARTS
BAD9011.20
PAGID
PEX
150089
QH Benelux
66231
QUINTON HAZELL
BDR242
BTF242
REMSA
ROADHOUSE
SWAG
TRISCAN
812029209
VAICO
VW
251 609 615
WOKING
B7111.00
ZIMMERMANN
sbs
Fit Vehicles
VW
46 vehicles
TRANSPORTER
1979 - 1992
Alternatives
€28,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä