Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 252 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 64 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 77.5 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 253.5 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 286 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.05 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€72.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9700
ATE
BORG & BECK
BBR7047
BOSCH
BRECO
BT5495
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR960230
DELPHI
EUROBRAKE
5825264706
EURODEAL AUTOPARTS
622-0111
FEBI BILSTEIN
FERODO
FREMAX
BD-1513
FTE
JURID
329131J
870 00
LPR
LUCAS ELECTRICAL
DB4053
METZGER AUTOTEILE
BT 725
MEYLE
MGA
T7519
MINTEX
MBD296
National
NDR066
OBTEC A/S
825.428697
OMC
100614
PAGID
QUINTON HAZELL
BDR242
STELLOX
6026-4706-SX
TEXTAR
TOPRAN
TRISCAN
812029209
TRW
VW
251 609 615
WINHERE BRAKE
YH61221
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
VW
42 vehicles
TRANSPORTER
1979 - 1992
Alternatives
€28,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,72
Lähetys 28 business days