Premium quality
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 58 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 40 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 59 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 220 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.5 mm |
| Reikien määrä | 3 |
| Reiän halkaisija 1 | 12.6 mm |
| Reiän halkaisija 2 | 13.2 mm |
| Tarkistuskilpi | E1 90R-02 D0929/0711 |
Shipping Details
| Weight | 3.484 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€26.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SMART
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
329263B
BORG & BECK
BBR7248
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FTE
BT597
HELLA
HELLA PAGID
JURID
329263J
LPR
METELLI
180361
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
T7585
MINTEX
MBD336
NK
PAGID
61359
REMSA
ROADHOUSE
SMART
0004329V001
0004329V001000000
0004329V003000000
0004329V004000000
0004329V005000000
4329V001
451 423 00 01
A 451 423 00 01
C0004329V001000000
Q 0004329V005000000
TEXTAR
TRISCAN
812023205
VALEO
ZIMMERMANN
sbs
1825253303
Fit Vehicles
SMART
56 vehicles
CABRIO
2000 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452) | 2001-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.6 (450.432) | 2002-06 - 2004-01 | 52 | 71 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) | 2000-03 - 2004-01 | 40 | 55 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.7 (450.452, 450.432) | 2003-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 698 | |
| CABRIO (450) 0.7 (450.433) | 2003-01 - 2004-01 | 55 | 75 | 698 | |
| CABRIO (450) 0.8 CDI (S1OLC1, 450.401, 450.402, 450.403, 450.400) | 2001-03 - 2004-01 | 30 | 41 | 799 |
CITY-COUPE
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332) | 2002-06 - 2004-01 | 52 | 71 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353) | 2001-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341) | 1998-07 - 2004-01 | 40 | 55 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) | 1998-07 - 2004-01 | 33 | 45 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.333) | 2003-01 - 2004-01 | 55 | 75 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.352, 450.353) | 2003-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.330) | 2003-01 - 2004-01 | 37 | 50 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.8 CDI (S1CLC1, 450.300, 450.301, 450.302, 450.303,... | 1999-11 - 2004-01 | 30 | 41 | 799 |
CROSSBLADE
2002 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418) | 2002-06 - 2003-12 | 52 | 71 | 599 |
FORTWO
2004 - ...
ROADSTER
2003 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ROADSTER (452) 0.7 (452.432) | 2003-04 - 2005-11 | 45 | 61 | 698 | |
| ROADSTER (452) 0.7 (452.434) | 2003-04 - 2005-11 | 60 | 82 | 698 | |
| ROADSTER (452) 0.7 Brabus (452.437) | 2003-12 - 2005-11 | 74 | 101 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 (452.332) | 2003-06 - 2005-11 | 45 | 61 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 (452.334) | 2003-04 - 2005-11 | 60 | 82 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 Brabus (452.337) | 2003-12 - 2005-11 | 74 | 101 | 698 |
Alternatives
€38,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä