Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 58 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 235 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 59 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 40 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.5 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 03/04 |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Paino | 3.3 kg |
| Käyttönumerot | 98100 0356 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 3.497 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€33.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SMART
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440281161
ABE
AKRON-MALÒ
1120040
1120041
APEC
BDR9045
DRM9935
ATE
480168
ATE-APAC
24022030271
AUGROS
5972708P
BENDIX
329263B
BENDIX Braking
BDM1049
BDM1100
BORG & BECK
BBR7118
BBR7248
BOSCH
BRECO
BT1683
BREMBO
BREMSI
CR5598
Brake ENGINEERING
DR962369
DBA Australia
DBA1959
DELPHI
EBC Brakes
DM047
EUROBRAKE
5825253302
5825253303
FEBI BILSTEIN
FERODO
FTE
BT597
HELLA
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
329263J
KAVO PARTS
BD10006
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
T7585
MINTEX
MBD241
MBD336
MOTAQUIP
VBE688
OPTIMAL
PAGID
61359
61359N
62934
62934N
REMSA
RIDEX
123B0047
ROADHOUSE
SMART
0004329V001
0004329V003000000
0004329V004000000
0004329V005000000
004329V00100000
004329V001000000
4329V001000000
4514230001
A4514230001
C004329V001000000
STARLINE
PB6640
SWAG
TEXTAR
VALEO
WOKING
B715100
ZIMMERMANN
405410100
405410120
sbs
1825253302
1825253303
Fit Vehicles
SMART
56 vehicles
CABRIO
2000 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452) | 2001-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.6 (450.432) | 2002-06 - 2004-01 | 52 | 71 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) | 2000-03 - 2004-01 | 40 | 55 | 599 | |
| CABRIO (450) 0.7 (450.452, 450.432) | 2003-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 698 | |
| CABRIO (450) 0.7 (450.433) | 2003-01 - 2004-01 | 55 | 75 | 698 | |
| CABRIO (450) 0.8 CDI (S1OLC1, 450.401, 450.402, 450.403, 450.400) | 2001-03 - 2004-01 | 30 | 41 | 799 |
CITY-COUPE
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332) | 2002-06 - 2004-01 | 52 | 71 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353) | 2001-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341) | 1998-07 - 2004-01 | 40 | 55 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) | 1998-07 - 2004-01 | 33 | 45 | 599 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.333) | 2003-01 - 2004-01 | 55 | 75 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.352, 450.353) | 2003-01 - 2004-01 | 45 | 61 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.7 (450.330) | 2003-01 - 2004-01 | 37 | 50 | 698 | |
| CITY-COUPE (450) 0.8 CDI (S1CLC1, 450.300, 450.301, 450.302, 450.303,... | 1999-11 - 2004-01 | 30 | 41 | 799 |
CROSSBLADE
2002 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418) | 2002-06 - 2003-12 | 52 | 71 | 599 |
FORTWO
2004 - ...
ROADSTER
2003 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ROADSTER (452) 0.7 (452.432) | 2003-04 - 2005-11 | 45 | 61 | 698 | |
| ROADSTER (452) 0.7 (452.434) | 2003-04 - 2005-11 | 60 | 82 | 698 | |
| ROADSTER (452) 0.7 Brabus (452.437) | 2003-12 - 2005-11 | 74 | 101 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 (452.332) | 2003-06 - 2005-11 | 45 | 61 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 (452.334) | 2003-04 - 2005-11 | 60 | 82 | 698 | |
| ROADSTER Coupe (452) 0.7 Brabus (452.337) | 2003-12 - 2005-11 | 74 | 101 | 698 |
Alternatives
€38,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä