Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 50.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 84 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 35 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/04 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Akselitapin läpimitta | 29 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyörännavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyöränlaakerilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.1 cm |
| Paino | 4.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.591 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€75.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440281039
APEC
DRM9112
ATE
AUGROS
5293463P
BENDIX
329206B
BENDIX Braking
BDM1134
BOSCH
FEBI BILSTEIN
02048
2048
FERODO
FTE
BT126
HELLA
355302861
8DT355302861
HELLA PAGID
355302861
8DT355302861
JURID
329206J
8282005125
8282008002
KAWE
7D0568C
MAPCO
35741
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MBD006
NK
OBTEC A/S
825258395
OPEL
418117
90007526
OPTIMAL
PAGID
61426
62401
QUINTON HAZELL
BDR126
REMSA
ROADHOUSE
SEBRO
5125
TEXTAR
94009900
98100042301
TRISCAN
812024205
VAUXHALL
90135504
ZIMMERMANN
430161800
430161820
sbs
1825253621
Fit Vehicles
CHEVROLET
4 vehicles
CORSA
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.0 Ethanol | 1999-08 - 2002-07 | 47 | 64 | 996 |
OPEL
66 vehicles
CORSA
1982 - 2002
TIGRA
1994 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1994-07 - 2000-12 | 66 | 90 | 1389 | |
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1997-08 - 2000-12 | 63 | 1389 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1997-08 - 1998-08 | 74 | 1598 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1994-07 - 1998-08 | 78 | 106 | 1598 |
Alternatives
€26,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä