Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 50.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 84 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 35 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/04 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyörännavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.1 cm |
| Paino | 4.3 kg |
| Käyttönumerot | 98100 0099 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 4.363 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€40.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440281039
ABE
AKRON-MALÒ
1120046
APEC
DRM9112
ASHIKA
ATE
AUGROS
5293463P
BENDIX
329206B
BENDIX Braking
BDM1012
BORG & BECK
BBR7044
BOSCH
BRECO
BT4978
BREMSI
CR5135
Brake ENGINEERING
DR960710
DENCKERMANN
B140030
EUROBRAKE
5825253611
5825253621
FEBI BILSTEIN
02048
2048
FERODO
FDR329206
FDR329711
FTE
BT126
HELLA
355301161
8DT355301161
HELLA PAGID
355301161
8DT355301161
JAPKO
560407
560407C
JP GROUP
JURID
329206J
329711J
8282005125
8282008002
MAPCO
35741
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
TR7415
MINTEX
MBD006
MOTAQUIP
VBD614
OBTEC A/S
825258395
OPEL
418117
90007526
OPTIMAL
PAGID
62401
QUINTON HAZELL
BDR126
REMSA
RIDEX
123B0020
ROADHOUSE
SEBRO
5125
TEXTAR
TRISCAN
812024205
VAUXHALL
90135504
WOKING
B701200
ZIMMERMANN
sbs
1825253611
1825253621
Fit Vehicles
CHEVROLET
8 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.0 (19) | 1994-03 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Sedan 1.0 (19, 98) | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 995 | |
| CORSA Sedan 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.0 Ethanol | 1999-08 - 2002-07 | 47 | 64 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 |
OPEL
66 vehicles
CORSA
1982 - 2002
TIGRA
1994 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1994-07 - 2000-12 | 66 | 90 | 1389 | |
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1997-08 - 2000-12 | 63 | 1389 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1997-08 - 1998-08 | 74 | 1598 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1994-07 - 1998-08 | 78 | 106 | 1598 |
Alternatives
€27,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä