Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 52.6 | mm |
| Korkeus 2 | 62.8 | mm |
| Leveys | 117.2 | mm |
| Paksuus | 17.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| WVA-numero | 26526 |
| Jarrujärjestelmä | ZF |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 1.26 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.24 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€54.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
ANDEL
182426
APEC
PAD2510
ATE-APAC
13046614522
BENDIX Braking
BPD2406
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2980
BOSCH
BREMBO
BREMSI
BP3991
CIFAM
82213590
82213591
COMLINE
ADB03696
CBP03696
DBA Australia
DB15211SS
DON
PCP2070
EUROBRAKE
55022233115
EUROREPAR
1681297780
FERODO
FREMAX
FBP3516
GALFER
B1G12018592
B1G12018602
HELLA
355044281
8DB355044281
HELLA PAGID
355044281
8DB355044281
ICER
182426
JURID
KAWE
197200
197210
MAPCO
106126
106126HPS
106128
106128HPS
MERCEDES-BENZ
0004201104
0004201304
A0004201104
A0004201304
MEYLE
0252652618PD
MINTEX
MOTAQUIP
LVXL2162
NK
2233115
National
NP3387
PAGID
T2961
T2961N
QUARO
R BRAKE
RB2426
RAICAM
RA13470
REMSA
197200
197210
ROADHOUSE
2197200
2197210
TEXTAR
2652601CP
2652601EP
2652603
TOMEX Brakes
TX6053
TRUSTING
13590
13591
WOKING
P1872300
ZIMMERMANN
fri.tech.
13590
13591
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
68 vehicles
C-CLASS
2021 - ...
CLE
2023 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLE (C236) CLE 220 d (236.304) | 2023-10 - ... | 145 | 1992 | ||
| CLE (C236) CLE 200 (236.350) | 2023-10 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE (C236) CLE 300 4-matic (236.347) | 2023-10 - ... | 190 | 1999 | ||
| CLE (C236) CLE 200 4-matic (236.351) | 2023-10 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 200 (236.450) | 2024-02 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 200 4-matic (236.451) | 2024-02 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 300 4-matic (236.447) | 2024-02 - ... | 190 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 220 d (236.404) | 2024-02 - ... | 145 | 1992 | ||
| CLE (C236) CLE 180 (236.352) | 2024-07 - ... | 125 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 180 (236.452) | 2024-07 - ... | 125 | 1999 |
E-CLASS
2023 - ...
Alternatives
€53,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä