Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 53.1 | mm |
| Korkeus 1 | 62.9 | mm |
| Leveys | 117.1 | mm |
| Paksuus | 17.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ZF (TRW) |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 26526 |
| WVA-numero | 26527 |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 0.9 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.176 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Spain |
€66.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2510
BOSCH
BREMBO
DELPHI
ICER
182426
JURID
MERCEDES-BENZ
0004201104
0004201304
0004201404
TEXTAR
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
65 vehicles
C-CLASS
2021 - ...
CLE
2023 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLE (C236) CLE 220 d (236.304) | 2023-10 - ... | 145 | 1992 | ||
| CLE (C236) CLE 200 (236.350) | 2023-10 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE (C236) CLE 300 4-matic (236.347) | 2023-10 - ... | 190 | 1999 | ||
| CLE (C236) CLE 200 4-matic (236.351) | 2023-10 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 200 (236.450) | 2024-02 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 200 4-matic (236.451) | 2024-02 - ... | 150 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 300 4-matic (236.447) | 2024-02 - ... | 190 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 220 d (236.404) | 2024-02 - ... | 145 | 1992 | ||
| CLE (C236) CLE 180 (236.352) | 2024-07 - ... | 125 | 1999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 180 (236.452) | 2024-07 - ... | 125 | 1999 |
E-CLASS
2023 - ...
Alternatives
€54,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä