Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 98 | mm |
| Sisäläpimitta | 172.1 | mm |
| Ulkoläpimitta | 303 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25 | mm |
| keskittämisläpimitta | 120 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 145 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.5 cm |
| Paino | 10.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 10.405 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€82.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440242482
ABE
C4W026ABE
APEC
DSK3847
ASHUKI by Palidium
P331148
ATE
BENDIX Braking
BDS1580
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD6189S
BOSCH
BRECO
BV9418
BREMBO
BREMSI
CD9105V
CAR
1421992
COMLINE
ADC2999V
ADC5011V
AND7181
AND7293
DELPHI
DON
PCD22821
DT Spare Parts
EBC Brakes
D2113
EUROBRAKE
58153147200
FEBI BILSTEIN
FERODO
FREMAX
BD0199
GIRLING
6069735
HELLA
355129991
8DD355129991
HELLA PAGID
355129991
8DD355129991
JP GROUP
JURID
LPR
M6005V
MAN
65508030002
MAPCO
45020C
MINTEX
MDC2840C
MDC2840CMX
MOTAQUIP
LVBD1939
LVBD2026
NK
3147200
OPTIMAL
PAGID
55953
55953NC
T2678N55953N00
T2733N55953N00
SWAG
TEXTAR
2214701295300
2280201295300
98200295301
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VALEO
VW
2N0615601A
2N0615601C
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MAN
30 vehicles
TGE
2016 - ...
VW
36 vehicles
CRAFTER
2016 - ...
GRAND
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2024-10 - ... | 120 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2024-10 - ... | 120 | 1968 |
Alternatives
€77,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä