Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 98 | mm |
| Ulkoläpimitta | 303 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25 | mm |
| keskittämisläpimitta | 120 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 145 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 0 |
| Reikien määrä | 6 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Paino | 10.35 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31.5 cm |
| Pakkausleveys | 31.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.4 cm |
Shipping Details
| Weight | 10.355 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€77.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BREMBO
COMLINE
ADC5011V
DELPHI
FEBI BILSTEIN
JURID
MAN
2N0615601A
2N0615601C
65508030002
65508030003
TEXTAR
VW
2N0615601A
2N0615601C
Fit Vehicles
MAN
29 vehicles
TGE
2016 - ...
VW
35 vehicles
CRAFTER
2016 - ...
GRAND
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2024-10 - ... | 120 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2024-10 - ... | 120 | 1968 |
Alternatives
€62,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä