Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2147220 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 18 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 282 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.13 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.13 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.42
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1309
CARDONE
381953
DELCO REMY
DELPHI
LC7338
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4379
FTE
GIRLING
32324824
HELLA
8AC355390-751
RE-EX
506-00538
TMI
BR000538
TRW
UBD
54504
VAG
701615123D
701615123DX
701698480X
VW
701615123D
701615123DX
701698480X
sbs
13012147219
Fit Vehicles
VW
29 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€103,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,69
Lähetys 2 business days
€101,59
Lähetys 28 business days