Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3219700 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 18 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 282 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.02 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.118 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€136.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €52,41
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1309
CARDONE
381953
DELCO REMY
DELPHI
LC7338
DEPA
ET72442
DRI
3119700000
3119700010
ELSTOCK
ERA
BC62442
ERA Benelux
BC62442
FRIESEN
QBS4379
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32324824
7111134
NK
RE-EX
506-00538
TMI
BR000538
TRISCAN
TRW
UBD
54504
VEGE
24024301
VW
701615123D
701615123DX
701698480X
sbs
13012147219
Fit Vehicles
VW
29 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€103,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,69
Lähetys 2 business days