Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2145265 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ADVICS-OHIO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 63 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 296 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.71 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.051 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€45.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2659R
CARDONE
385887
DELCO REMY
DC84213
DRI
ELSTOCK
RE-EX
506-05785
TMI
BR005785
TOYOTA
47730-42090
47730-42091
TRW
sbs
13012145266
Fit Vehicles
TOYOTA
37 vehicles
AURIS
2010 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS StW (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R, ZWE186H) | 2013-07 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R) | 2010-09 - 2012-09 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R) | 2012-10 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 |
MARK
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MARK X ZIO I (_A1_) 3.5 (GGA10) | 2007-09 - ... | 206 | 3456 |
MIRAI
2014 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MIRAI (JPD1_) FCV (JPD10_) | 2014-12 - 2020-05 | 113 | 154 |
PRIUS
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS PLUS VAN (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40) | 2014-11 - ... | 100 | 1798 | ||
| PRIUS PLUS (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) | 2011-05 - ... | 100 | 99 | 1798 |
RAV
2005 - 2019
Alternatives
€80,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€152,44
Lähetys 28 business days
€88,41
Lähetys 28 business days
€118,11
Lähetys 28 business days
€69,51
Lähetys 28 business days