Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3199410 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ADVICS-OHIO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 63 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 296 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.114 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€118.11
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ADVICS
A5R043
AISIN
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2659R
CARDONE
385887
COMLINE
CBC377R
DELCO REMY
DC84213
DEPA
ET74213
DRI
3299410000
3299410010
EAI
2114010
ELSTOCK
ERA
BC65127
ERA Benelux
BC65127
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7006716
HELLA
8AC 355 396-281
HERTH+BUSS ELPARTS
J3222137
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JP GROUP
NK
RE-EX
506-05785
SHAFTEC
BC8459R
TMI
BR005785
TOYOTA
47730-42090
47730-42091
TRISCAN
TRW
sbs
13012145266
Fit Vehicles
TOYOTA
37 vehicles
AURIS
2010 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS StW (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R, ZWE186H) | 2013-07 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R) | 2010-09 - 2012-09 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R) | 2012-10 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 |
MARK
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MARK X ZIO I (_A1_) 3.5 (GGA10) | 2007-09 - ... | 206 | 3456 |
MIRAI
2014 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MIRAI (JPD1_) FCV (JPD10_) | 2014-12 - 2020-05 | 113 | 154 |
PRIUS
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS PLUS VAN (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40) | 2014-11 - ... | 100 | 1798 | ||
| PRIUS PLUS (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) | 2011-05 - ... | 100 | 99 | 1798 |
RAV
2005 - 2019
Alternatives
€28,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€138,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,41
Lähetys 2 business days
€91,53
Lähetys 2 business days
€159,59
Lähetys 28 business days