Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136261 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 268 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 292 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.567 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€71.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3069R
CARDONE
386251
CHEVROLET
13300862
13300864
13324901
13324903
13365455
13365457
13407134
13407136
13407169
95520075
DELCO REMY
DC74545
DRI
ELSTOCK
OPEL
13300862
13300864
542109
542193
95520039
95520075
RE-EX
506-06795
TMI
BR006795
VAUXHALL
13300862
13300864
95520039
95520075
Fit Vehicles
CHEVROLET
32 vehicles
CRUZE
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 | 2012-08 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD | 2013-11 - 2015-12 | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 | 2013-07 - 2015-12 | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.7 D | 2012-01 - 2015-12 | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.8 | 2011-06 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 2.0 CDI | 2011-06 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.7 TD | 2013-08 - 2015-12 | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE (J300) 1.4 | 2013-07 - ... | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE (J300) 1.4 | 2010-09 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.4 | 2013-07 - 2015-12 | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2012-12 - ... | 86 | 117 | 1598 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.8 LPG | 2011-06 - 2015-12 | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.4 | 2012-06 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2011-06 - ... | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2010-08 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD | 2012-08 - ... | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 2.0 TD | 2012-08 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.8 | 2012-08 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 | 2012-12 - 2015-12 | 86 | 117 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 80 | 109 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 83 | 113 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.7 D | 2012-01 - ... | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE (J300) 1.8 | 2009-05 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2009-05 - ... | 110 | 150 | 1991 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2009-05 - 2011-05 | 92 | 125 | 1991 | |
| CRUZE (J300) 1.7 TD | 2013-11 - ... | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 | 2012-08 - 2015-12 | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2012-01 - ... | 80 | 1598 | ||
| CRUZE (J300) 1.6 | 2012-12 - ... | 86 | 1598 |
ORLANDO
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ORLANDO (J309) 1.4 | 2012-06 - ... | 103 | 140 | 1362 |
VOLT
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VOLT EV 150 | 2011-11 - ... | 111 | 151 | 1398 |
OPEL
99 vehicles
AMPERA
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AMPERA (R12) EV 150 | 2011-11 - 2015-03 | 111 | 151 | 1398 |
ASTRA
2009 - ...
CASCADA
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2015-07 - 2018-04 | 125 | 170 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2018-05 - 2019-04 | 100 | 1598 | ||
| CASCADA (W13) 1.4 (67) | 2013-04 - 2018-04 | 88 | 120 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) | 2013-03 - 2018-04 | 103 | 140 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2013-11 - 2018-04 | 147 | 200 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 SIDI (67) | 2013-04 - 2019-04 | 125 | 170 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
ZAFIRA
2011 - 2019
VAUXHALL
1 vehicles
ZAFIRA
2013 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA Mk III (P12) 1.6 CDTi (75) | 2013-02 - 2016-05 | 100 | 136 | 1598 |
Alternatives
€129,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€138,23
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9382-7002.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3382-7002.5€187,53
Lähetys 28 business days
€96,21
Lähetys 28 business days