Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4124820 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 268 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 292 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.28 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.387 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€187.53
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3069R
CARDONE
386251
CHEVROLET
13300862
13300864
13324901
13324903
13365455
13365457
13407134
13407136
13407169
95520075
COMLINE
CBC122R
DELCO REMY
DC74545
RAB85656
DEPA
ET74545
DRI
4224820000
EAI
2225406
ELSTOCK
87-2284
87-2284-000
ERA
BC54545
ERA Benelux
BC54545
FTE
HELLA
8AC 355 399-341
HERTH+BUSS ELPARTS
J3220920
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JP GROUP
NK
OPEL
13300862
13300864
542109
542193
95520039
95520075
RE-EX
506-06795
SHAFTEC
BC20907
TMI
BR006795
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
13300862
13300864
95520039
95520075
VEGE
10114304
sbs
13012136262
Fit Vehicles
CHEVROLET
32 vehicles
CRUZE
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 | 2012-08 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD | 2013-11 - 2015-12 | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 | 2013-07 - 2015-12 | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.7 D | 2012-01 - 2015-12 | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.8 | 2011-06 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 2.0 CDI | 2011-06 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.7 TD | 2013-08 - 2015-12 | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE (J300) 1.4 | 2013-07 - ... | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE (J300) 1.4 | 2010-09 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.4 | 2013-07 - 2015-12 | 74 | 101 | 1398 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2012-12 - ... | 86 | 117 | 1598 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.8 LPG | 2011-06 - 2015-12 | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.4 | 2012-06 - ... | 103 | 140 | 1364 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2011-06 - ... | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2010-08 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD | 2012-08 - ... | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 2.0 TD | 2012-08 - ... | 120 | 163 | 1998 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.8 | 2012-08 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 | 2012-12 - 2015-12 | 86 | 117 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 80 | 109 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.6 | 2009-05 - ... | 83 | 113 | 1598 | |
| CRUZE (J300) 1.7 D | 2012-01 - ... | 96 | 131 | 1686 | |
| CRUZE (J300) 1.8 | 2009-05 - ... | 104 | 141 | 1796 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2009-05 - ... | 110 | 150 | 1991 | |
| CRUZE (J300) 2.0 CDI | 2009-05 - 2011-05 | 92 | 125 | 1991 | |
| CRUZE (J300) 1.7 TD | 2013-11 - ... | 81 | 110 | 1686 | |
| CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 | 2012-08 - 2015-12 | 91 | 124 | 1598 | |
| CRUZE Viistoperä (J305) 1.6 | 2012-01 - ... | 80 | 1598 | ||
| CRUZE (J300) 1.6 | 2012-12 - ... | 86 | 1598 |
ORLANDO
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ORLANDO (J309) 1.4 | 2012-06 - ... | 103 | 140 | 1362 |
VOLT
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VOLT EV 150 | 2011-11 - ... | 111 | 151 | 1398 |
OPEL
99 vehicles
AMPERA
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AMPERA (R12) EV 150 | 2011-11 - 2015-03 | 111 | 151 | 1398 |
ASTRA
2009 - ...
CASCADA
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2015-07 - 2018-04 | 125 | 170 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2018-05 - 2019-04 | 100 | 1598 | ||
| CASCADA (W13) 1.4 (67) | 2013-04 - 2018-04 | 88 | 120 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) | 2013-03 - 2018-04 | 103 | 140 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2013-11 - 2018-04 | 147 | 200 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 SIDI (67) | 2013-04 - 2019-04 | 125 | 170 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
ZAFIRA
2011 - 2019
VAUXHALL
1 vehicles
ZAFIRA
2013 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA Mk III (P12) 1.6 CDTi (75) | 2013-02 - 2016-05 | 100 | 136 | 1598 |
Alternatives
€197,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€195,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€218,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€112,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä