Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136104 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.87 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.537 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€76.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
RENAULT
VAUXHALL
VOLVO
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0204102730
0204103730
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2058
CARDONE
384136
CEF
6504026
DELCO REMY
DELPHI
LC7523
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3245
FTE
HELLA
8AC355386-471
OPEL
4501214
7701205763
9161514
RE-EX
506-02476
RENAULT
7701205763
TMI
BR002476
TRW
UBD
54652
VAUXHALL
9161514
VOLVO
8111958
sbs
13012136103
Fit Vehicles
OPEL
15 vehicles
MOVANO
1998 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.2 DTI (FD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 CDTI (FD) | 2003-10 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 D (FD) | 1999-01 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.2 DTI (JD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 CDTI (JD) | 2007-09 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 D (JD) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2006-08 - ... | 74 | 101 | 2464 |
RENAULT
18 vehicles
MASTER
1997 - 2010
Alternatives
€138,25
Lähetys 2 business days
€198,52
Lähetys 28 business days
€117,78
Lähetys 28 business days
€143,52
Lähetys 28 business days