Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3280200 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.46 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.462 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€135.13
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
RENAULT
VAUXHALL
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
0204102730
0204103730
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2058
CARDONE
384136
DELCO REMY
DELPHI
LC7523
DRI
3180200010
3180200110
EAI
2274049
ELSTOCK
ERA
BC63042
ERA Benelux
BC63042
FRIESEN
QBS3245
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7109257
HELLA
8AC355386-471
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
4501214
7701205763
9161514
PAGID
76249
RE-EX
506-02476
RENAULT
7701205763
SASIC
6504026
TMI
BR002476
TRISCAN
TRW
UBD
54652
VAUXHALL
9161514
VEGE
15624301
VOLVO
8111958
sbs
13012136103
Fit Vehicles
OPEL
15 vehicles
MOVANO
1998 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.2 DTI (FD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 CDTI (FD) | 2003-10 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 D (FD) | 1999-01 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.2 DTI (JD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 CDTI (JD) | 2007-09 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 D (JD) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2006-08 - ... | 74 | 101 | 2464 |
RENAULT
18 vehicles
MASTER
1997 - 2010
Alternatives
€138,25
Lähetys 2 business days
€76,71
Lähetys 2 business days
€198,52
Lähetys 28 business days
€117,78
Lähetys 28 business days
€143,52
Lähetys 28 business days