Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2133200 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.39 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.388 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€34.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2939
CARDONE
385828
DELCO REMY
DC83824
DRI
ELSTOCK
FTE
HELLA
8AC355385-231
MERCEDES-BENZ
0024202783
A0024202783
RE-EX
506-05478
TMI
BR005478
sbs
13012133200
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
81 vehicles
CLS
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C219) CLS 280 (219.354) | 2008-07 - 2010-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| CLS (C219) CLS 300 (219.354) | 2009-04 - 2010-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| CLS (C219) CLS 320 CDI | 2005-01 - 2010-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) | 2005-01 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 350 (219.356) | 2004-10 - 2010-12 | 200 | 272 | 3498 | |
| CLS (C219) CLS 350 (219.357) | 2006-04 - 2010-12 | 215 | 292 | 3498 | |
| CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322) | 2009-04 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 500 (219.375) | 2004-10 - 2010-12 | 225 | 306 | 4966 |
E-CLASS
2002 - 2009
S-CLASS
2006 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) | 2009-01 - 2010-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 280 (221.054) | 2006-08 - 2013-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 300 (221.054, 221.154) | 2006-08 - 2013-12 | 170 | 231 | 2996 |
SL
2001 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 500 (230.475) | 2001-10 - 2012-01 | 225 | 306 | 4966 | |
| SL (R230) 350 (230.458) | 2008-04 - 2012-01 | 232 | 316 | 3498 |
Alternatives
€135,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,77
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9426-9991.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3426-9991.5