Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4281710 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.308 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€83.42
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2939
CARDONE
385828
COMLINE
CBC274L
DELCO REMY
DC73824
DC83824
DEPA
ET73824
DRI
4181710000
4181710010
ELSTOCK
ERA
BC53824
ERA Benelux
BC53824
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355385-231
MERCEDES-BENZ
0024202783
A0024202783
NK
PAGID
73149
RE-EX
506-05478
TMI
BR005478
TRISCAN
TRW
VEGE
23214303
sbs
13012133199
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
81 vehicles
CLS
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C219) CLS 280 (219.354) | 2008-07 - 2010-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| CLS (C219) CLS 300 (219.354) | 2009-04 - 2010-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| CLS (C219) CLS 320 CDI | 2005-01 - 2010-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) | 2005-01 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 350 (219.356) | 2004-10 - 2010-12 | 200 | 272 | 3498 | |
| CLS (C219) CLS 350 (219.357) | 2006-04 - 2010-12 | 215 | 292 | 3498 | |
| CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322) | 2009-04 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 500 (219.375) | 2004-10 - 2010-12 | 225 | 306 | 4966 |
E-CLASS
2002 - 2009
S-CLASS
2006 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) | 2009-01 - 2010-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 280 (221.054) | 2006-08 - 2013-12 | 170 | 231 | 2996 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 300 (221.054, 221.154) | 2006-08 - 2013-12 | 170 | 231 | 2996 |
SL
2001 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 500 (230.475) | 2001-10 - 2012-01 | 225 | 306 | 4966 | |
| SL (R230) 350 (230.458) | 2008-04 - 2012-01 | 232 | 316 | 3498 |
Alternatives
€135,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,85
Lähetys 2 business days
€74,77
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9426-9991.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3426-9991.5