Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 40.7 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 56.9 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 230 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.153 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€43.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
DRM9958
BLUE PRINT
BOSCH
CHEVROLET
95903585
96386900
96470999
96471277
96471278
96471771
96471784
96473234
DAEWOO
96386900
96470999
96471276
96471279
96471783
96473233
DELPHI
EUROBRAKE
5825255005
FREMAX
BD-4909
BD-4911
HERTH+BUSS JAKOPARTS
LPR
MEYLE
MINTEX
MBD288
NIPPARTS
N3400906
PAGID
61321
STELLOX
6020-1894-SX
TEXTAR
TRISCAN
812021206
TRW
VALEO
WINHERE BRAKE
YH6634
Fit Vehicles
CHEVROLET
20 vehicles
AVEO
2003 - ...
SPARK
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPARK (M300) 1.2 LPG | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 | |
| SPARK (M300) 1.0 LPG | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.0 | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.2 | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 |
DAEWOO
5 vehicles
KALOS
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KALOS (KLAS) 1.2 | 2003-04 - ... | 53 | 72 | 1150 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 | 2002-09 - ... | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 16V | 2003-04 - ... | 69 | 94 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2002-11 - 2004-12 | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2003-05 - 2004-12 | 69 | 94 | 1399 |
Alternatives
€37,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä