Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 41 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 57 mm |
| Vanne, aukkoja | 4 |
| Pyörännapa-Ø | 57 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 230 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.583 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€19.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABE
C60018ABE
C60802ABE
ATE
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7228
BOSCH
BREMSI
CR5860
CHEVROLET
96470999
96471771
DELPHI
FREMAX
HELLA
JAPKO
56W04
56W04C
JURID
329787J
KAVO PARTS
BD-1354
BD-1357
KAWE
7D0668
7D0668R
LPR
7D0668
7D0668R
MAXGEAR
MEYLE
MINTEX
MBD288
NK
253629
255005
OMC
100430
OPTIMAL
PEMEBLA
BNXBDM1087
JAPTA-W04
JAPTA-W04C
JAPTAW04JM
RIDEX
123B0073
Stark
SKBDM-0800072
TRISCAN
TRW
VALEO
Fit Vehicles
CHEVROLET
20 vehicles
AVEO
2003 - ...
SPARK
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPARK (M300) 1.2 LPG | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 | |
| SPARK (M300) 1.0 LPG | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.0 | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.2 | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 |
DAEWOO
5 vehicles
KALOS
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KALOS (KLAS) 1.2 | 2003-04 - ... | 53 | 72 | 1150 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 | 2002-09 - ... | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 16V | 2003-04 - ... | 69 | 94 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2002-11 - 2004-12 | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2003-05 - 2004-12 | 69 | 94 | 1399 |
Alternatives
€81,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä