Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 36.7 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 53.8 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 205.2 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 252 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.032 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€59.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BDR9048
DRM9210
ASHIKA
DELPHI
EUROBRAKE
5825253513
FREMAX
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HYUNDAI
58411 0U000
58411 0U000DS
JAPANPARTS
KAVO PARTS
BD-3376
BD-4373
KIA
58411 0U000
58411 0U000DS
MINTEX
NIPPARTS
N3400524
PAGID
61470
STELLOX
6026-4715-SX
TEXTAR
TRW
WINHERE BRAKE
YH6784
Fit Vehicles
HYUNDAI
6 vehicles
ACCENT
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCENT IV (RB) 1.4 | 2010-11 - 2018-03 | 79 | 1396 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - ... | 90 | 1591 | ||
| ACCENT IV (RB) 1.6 CVVT | 2010-12 - 2017-12 | 90 | 1591 | ||
| ACCENT V Sedan (HC) 1.4 | 2018-07 - ... | 73 | 1368 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - 2017-12 | 91 | 123 | 1591 |
SOLARIS
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SOLARIS Sedan (HCR, HCI) 1.6 | 2017-01 - ... | 90 | 1591 |
KIA
32 vehicles
RIO
2011 - ...
STONIC
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STONIC (YB) 1.2 CVVT | 2024-04 - ... | 58 | 1197 | ||
| STONIC (YB) 1.2 CVVT | 2017-07 - ... | 62 | 1248 | ||
| STONIC (YB) 1.4 CVVT | 2017-07 - ... | 73 | 1368 | ||
| STONIC (YB) 1.0 T-GDi | 2017-07 - ... | 88 | 998 | ||
| STONIC (YB) 1.6 CRDi | 2017-07 - ... | 81 | 1582 | ||
| STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi | 2018-08 - ... | 74 | 998 | ||
| STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ | 2020-07 - ... | 88 | 998 | ||
| STONIC (YB) 1.2 CVVT | 2021-11 - ... | 62 | 1197 | ||
| STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi | 2017-07 - ... | 88 | 998 | ||
| STONIC Hatchback Van (YB) 1.6 CRDi | 2018-08 - ... | 85 | 1598 | ||
| STONIC (YB) 1.0 T-GDi | 2018-08 - ... | 74 | 998 | ||
| STONIC (YB) 1.6 CRDi | 2018-08 - ... | 85 | 1598 | ||
| STONIC (YB) 1.6 CRDi | 2018-08 - ... | 100 | 1598 | ||
| STONIC (YB) 1.4 LPG | 2018-11 - ... | 71 | 1368 | ||
| STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ | 2021-01 - ... | 74 | 998 |
Alternatives
€21,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,37
Lähetys 28 business days
€41,10
Lähetys 28 business days
€47,63
Lähetys 28 business days