Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 62.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 252 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 54 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 37 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 205.2 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/05 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Paino | 4.3 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.36 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€27.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DODGE
HYUNDAI
KIA
Cross-Reference Numbers
ABE
APEC
BDR9048
DRM9210
ASHIKA
ATE
BENDIX Braking
BDM1167
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7285
BBR7288
BRECO
BT1189
BREMBO
DELPHI
DODGE
584110U000
EUROBRAKE
5825253419
5825253513
5825269910
FEBI BILSTEIN
HELLA
355303301
8DT355303301
HELLA PAGID
355303301
8DT355303301
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HYUNDAI
584110U000
584110U000DS
Hi-Q
SD1095
JAPKO
56H19
56H19C
KAVO PARTS
BD3376
BD4373
KIA
584110U000
584111R000
NIPPARTS
N3400524
N3400531
PAGID
61470
61470N
SWAG
TEXTAR
94046700
98100046701
TRW
sbs
1825253419
1825253513
Fit Vehicles
HYUNDAI
32 vehicles
ACCENT
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCENT IV (RB) 1.4 | 2010-11 - 2018-03 | 79 | 1396 | ||
| ACCENT IV (RB) 1.6 | 2010-11 - 2018-03 | 91 | 1591 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - ... | 90 | 1591 | ||
| ACCENT IV (RB) 1.6 CVVT | 2010-12 - 2017-12 | 90 | 1591 | ||
| ACCENT V Sedan (HC) 1.4 | 2018-07 - ... | 73 | 1368 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.4 | 2010-11 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - 2017-12 | 91 | 123 | 1591 | |
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 CRDI | 2011-04 - 2017-12 | 100 | 136 | 1582 |
SOLARIS
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SOLARIS Sedan (HCR, HCI) 1.6 | 2017-01 - ... | 90 | 1591 |
i20
2014 - 2021
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| i20 II (GB, IB) 1.2 LPG | 2019-01 - 2020-09 | 55 | 1248 | ||
| i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi | 2016-01 - 2021-09 | 74 | 998 | ||
| i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.2 MPI | 2015-05 - 2021-09 | 62 | 1248 | ||
| i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi | 2015-05 - 2021-09 | 74 | 1368 | ||
| i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 CRDi | 2015-05 - 2021-09 | 66 | 1396 | ||
| i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.1 CRDi | 2015-05 - 2021-09 | 55 | 1120 | ||
| i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CRDI | 2015-09 - 2018-06 | 66 | 90 | 1396 | |
| i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI | 2016-01 - 2020-08 | 74 | 101 | 998 | |
| i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI | 2015-09 - 2018-06 | 74 | 101 | 998 | |
| i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI | 2015-09 - 2018-06 | 88 | 120 | 998 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.0 T-GDI | 2016-01 - 2021-09 | 74 | 101 | 998 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.0 T-GDI | 2016-01 - 2021-09 | 88 | 120 | 998 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.4 CRDi | 2015-05 - 2021-09 | 66 | 90 | 1396 | |
| i20 II (GB, IB) 1.2 | 2014-11 - 2020-03 | 55 | 75 | 1248 | |
| i20 II (GB, IB) 1.4 CRDi | 2014-11 - 2018-06 | 66 | 90 | 1396 | |
| i20 II (GB, IB) 1.4 | 2014-11 - 2018-06 | 74 | 100 | 1368 | |
| i20 II (GB, IB) 1.1 CRDi | 2014-11 - 2018-06 | 55 | 75 | 1120 | |
| i20 II (GB, IB) 1.2 | 2014-11 - 2020-08 | 62 | 84 | 1248 | |
| i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CVVT | 2015-09 - 2018-06 | 74 | 101 | 1368 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.1 CRDi | 2015-05 - 2021-09 | 55 | 75 | 1120 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.2 | 2015-05 - 2021-09 | 62 | 84 | 1248 | |
| i20 II Coupe (GB) 1.4 | 2015-05 - 2021-09 | 74 | 100 | 1368 | |
| i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI | 2016-01 - 2020-08 | 88 | 120 | 998 |
KIA
32 vehicles
RIO
2011 - ...
Alternatives
€35,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä