Mitat ja koko
| Pituus 1 | 183 | mm |
| Pituus 2 | 36.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M16X1.5 |
| kierre 2 | M12X1.25 |
| parilliset tuotenumerot | MI-ES-4886 |
| Läpimitta 1 | 15.5 mm |
| Muoto | Kulmikas |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.91 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€24.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
A78858
4u
MT-A-78858
555
A.B.S.
ACKOJA
AISIN
APEC
AST6398
ASAM AUTOMOTIVE
76910
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
1446-5205
ASVA
0421-51L
AYD
9105575
AYWIPARTS
AW1310215L
BENDIX
040594B
BGA
SR6102
BIRTH
RS0128
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR5115
COMLINE
CTR1029
CTR
CEM-51L
DELPHI
DENCKERMANN
D130406
DJ PARTS
DE1042
DYS
22-20657
ETS
16.TR.787
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5115
FLENNOR
FL0231-B
FORMPART
3902017
G.U.D.
GSP201494
GSP
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KAGER
43-0875
KAVO PARTS
STE-5530
KAWE
8500 42106
KLAXCAR FRANCE
47658z
LYNXAUTO
C4105L
MAGNETI MARELLI
MANDO
MTG055898
MAPCO
52555
MASUMA
ME-7841L
MAXGEAR
MDR
MTR-8520
MTR-8524
MEYLE
MGA
DR8047
MITSUBISHI
MR508135
MONROE
MOTAQUIP
LVTR1754
NIPPARTS
NK
OCAP
OPEN PARTS
SSE1111.10
OPTIMAL
OSSCA
35879
PATRON
PS1179L
PEMEBLA
JAPTI-523L
QH Benelux
QR3477S
QUATTRO FRENI
QF33E00113
QUINTON HAZELL
QR3477S
RIW
MI2017
MI2045
RTS
SIDEM
71332
SKF
SPIDAN
46772
STELLOX
51-00354-SX
51-00354A-SX
SWAG
TALOSA
42-01330
TEKNOROT
MI-522
TENACITY
ATEMI1037
TRISCAN
TRW
VAICO
VEMA
26195
VPM
VPMMR508135
YAMATO
ZEKKERT
SN-2191
Fit Vehicles
MITSUBISHI
13 vehicles
PAJERO
2000 - ...
Alternatives
€11,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä