Eteen, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Eteen, vasen |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Sisäkierre | 16x1,5 mm |
| Kierteen pituus | 56 mm |
| Kokonaiskorkeus | 79 mm |
| Asennusläpimitta | 14 mm |
| Ulkokierre | 12 x 1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.801 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€15.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
ASHUKI by Palidium
1446-5205
BLUE PRINT
ADC48777
adc48761
COMLINE
CTR1029
FEBEST
FEBI BILSTEIN
FIAT
6000605949
FIRST LINE
FTR5115
HERTH+BUSS JAKOPARTS
IAP QUALITY PARTS
604-12023
JAPANPARTS
JAPKO
KAMOKA
KAVO PARTS
STE-5530
MDR
MTR-8520
MITSUBISHI
4422A009
4422A096
MR508135
NIPPARTS
J4825025
N4825037
PATRON
PS1179L
RED-LINE
40MI021
SIDEM
71332
72132
STELLOX
51-00354-SX
51-00354A-SX
SWAG
TRW
Fit Vehicles
FIAT
3 vehicles
FULLBACK
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 133 | 181 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 |
MITSUBISHI
23 vehicles
L200
2005 - ...
PAJERO
2000 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) | 2000-04 - 2006-12 | 73 | 99 | 2477 | |
| PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) | 2001-09 - 2006-12 | 85 | 115 | 2477 | |
| PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W) | 2000-04 - 2006-12 | 121 | 165 | 3200 | |
| PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W) | 2001-10 - 2006-12 | 118 | 160 | 3200 | |
| PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) | 2000-04 - 2006-12 | 149 | 203 | 3497 | |
| PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W) | 2000-04 - 2006-12 | 118 | 160 | 3200 |
Alternatives
€14,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä