Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 54.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 234 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 76 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 51 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.5 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/04 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyörännavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 25.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.1 cm |
| Paino | 4.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.027 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€44.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440281106
AKRON-MALÒ
1120060
APEC
BDR9043
DRM9911
ATE
24022030101
480081
AUGROS
5290134P
BENDIX
329219B
BENDIX Braking
BDM1073
BORG & BECK
BBR7168
BOSCH
BRECO
BT9380
BREMBO
BREMSI
CR5391
Brake ENGINEERING
DR962301
DBA Australia
DBA1950
DELPHI
DENCKERMANN
B140015
EUROBRAKE
5825253913
5825253925
FERODO
FTE
HELLA
355300641
8DT355300641
HELLA PAGID
355300641
8DT355300641
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JP GROUP
JURATEK
JDR064
JURID
329219J
KAVO PARTS
BD6869
KAWE
7D0391C
7D0391CA
7D0752CA
MAXGEAR
191343
192851
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
TR7502
TR7620
MOTAQUIP
VBE653
NISSAN
4320000Q0C
4320000QAF
OPTIMAL
PAGID
61271
61271N
QUINTON HAZELL
BDR346
REMSA
RENAULT
4320000Q0C
4320000Q0G
4320000QAG
7700304984
8200104901
8200236539
8200236541
8200741073
8200741074
RIDEX
123B0009
123B0156
ROADHOUSE
STARLINE
PB6334
TEXTAR
VALEO
WOKING
B713100
sbs
1825253913
1825253925
Fit Vehicles
NISSAN
10 vehicles
KUBISTAR
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 | 2003-08 - ... | 44 | 60 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 16V | 2006-04 - ... | 55 | 75 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2005-08 - 2009-10 | 45 | 61 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - ... | 48 | 65 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 60 | 82 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.6 16V | 2003-08 - 2009-10 | 70 | 95 | 1598 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) dCi 85 | 2006-04 - 2009-10 | 62 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 42 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi 70 | 2005-09 - 2009-10 | 50 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.4 | 2003-08 - 2009-10 | 55 | 1390 |
RENAULT
35 vehicles
KANGOO
1997 - ...
Alternatives
€43,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä