Taka-akseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 234 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.45 mm |
| Pyöränlaakeriläpimitalle | 55 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 76 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 4 |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman integroitua pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ABS-sensorirengasta |
| Paino | 5.28 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.28 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€49.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BREMBO
FERODO
FTE
BT346
BT346LS
METELLI
18-0152
180152
NISSAN
43200-00Q0C
43200-00QAG
4320000Q0C
4320000QAG
RENAULT
7700304984
STARLINE
PB 6334
PB6334
Fit Vehicles
NISSAN
10 vehicles
KUBISTAR
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 | 2003-08 - ... | 44 | 60 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 16V | 2006-04 - ... | 55 | 75 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2005-08 - 2009-10 | 45 | 61 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - ... | 48 | 65 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 60 | 82 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.6 16V | 2003-08 - 2009-10 | 70 | 95 | 1598 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) dCi 85 | 2006-04 - 2009-10 | 62 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 42 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi 70 | 2005-09 - 2009-10 | 50 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.4 | 2003-08 - 2009-10 | 55 | 1390 |
RENAULT
36 vehicles
KANGOO
1997 - ...
Alternatives
€56,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,39
Lähetys 28 business days
€70,04
Lähetys 28 business days