Mitat ja koko
| Leveys | 57 | mm |
| Paksuus | 9.3 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 295 mm |
| Kitkapinnan leveys | 55 mm |
| Jälkisäätö | Ilman automaattista säätöä |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Seisontajarrukahvalla |
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 21 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.5 cm |
| Paino | 3.54 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.532 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€95.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SEAT
SKODA
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
AKRON-MALÒ
1390379
APEC
SHU806
ASHIKA
AUDI
2H0698525
BENDIX Braking
BXS1278
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6446
BOSCH
BRAXIS
AC0104
BREMSI
GF0561
Bendix
BS5059
BS5059ULT4WD
Brake ENGINEERING
SH2669
CIFAM
DANAHER
DBS10348
DBS10348A
DELPHI
E.T.F.
090732
EUROBRAKE
58492747816
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
1667S996
FTE
9100177
GIRLING
5188009
HELLA
355022061
8DB355022061
HELLA PAGID
355022061
8DB355022061
JAPANPARTS
JAPKO
JURID
KAWE
01011
01134
MOTAQUIP
LVBS841
NK
PAGID
H1011
H1011N
H1795
H1795N
REMSA
RIDEX
70B0333
ROADHOUSE
SEAT
2H0698525
SKODA
2H0698525
STELLOX
000589SX
TEXTAR
91078700
98101078704
TRUSTING
124290
TRW
VW
2H0698525
WILLTEC
SW996
WOKING
Z464800
ZIMMERMANN
fri.tech.
1124290
16495
Fit Vehicles
VW
21 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€43,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä