Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 295 mm |
| Paino | 1.059 kg |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 26 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.451 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€90.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
ABE
AKRON-MALÒ
1390379
APEC
SHU806
ASHIKA
ASVA
AKS-23201
ATE
BENDIX
610407
BS5059
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6446
BOSCH
BREMSI
GF0561
BSF
01843
CIFAM
DANAHER
DBS10348
DBS10348A
DELPHI
DIAMAX
N01109
N01382
E.T.F.
09-0732
EUROBRAKE
58492747816
FEBI BILSTEIN
FTE
GIRLING
5188009
HELLA PAGID
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JBS1155
JURID
KAWE
01011
01134
KRAFT AUTOMOTIVE
6020068
MAXGEAR
METELLI
MEYLE
MGA
M927
MINTEX
MOTAQUIP
LVBS841
NAKATA
NKF 3051CA
NK
OPEN PARTS
BSA2242.00
OPTIMAL
BB-7638
BK-5530
BK-5530N
OSSCA
26696
PAGID
H1011
H1011N
H1795
R1388
PEMEBLA
JAPGF-0905AF
PROTECHNIC
PRS0822
RAICAM
2561
RA29850
REMSA
SIGMAUTO
2561
STELLOX
000 589-SX
SWAG
TEXTAR
TOMEX Brakes
TX 23-03
TOPRAN
TRISCAN
TRUSTING
124.290
TRW
VALEO
VILLAR
629.0412
629.0413
VW
2H0698525
WOKING
Z4648.00
fri.tech.
1124.290
sbs
18492747816
vika
Fit Vehicles
VW
21 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€43,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä