Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula sähkömek. pysäköintijarrun mekanismilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 156 mm |
| Männän halkaisija 1 | 48 mm |
| Materiaali | Teräsvalu |
| parilliset tuotenumerot | FCL695273 |
| Sylinteriluku | 1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 28.8 cm |
| Pakkausleveys | 19.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.2 cm |
| Nettopaino | 2 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.523 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€101.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,12
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA603
BENDIX
594821
BREMBO
BUDWEG CALIPER
FTE
HELLA PAGID
8AC 355 397-621
HERTH+BUSS JAKOPARTS
NISSAN
4400100Q0D
4400100Q0K
4400100Q1D
NK
OPEL
1685548280
4420057
542435
93167653
95520000
95520912
95522006
RENAULT
440010814R
440013425R
440013972R
440014373R
440016059R
TEXTAR
38265900
TRW
VAUXHALL
1685548280
93167653
95520000
95520912
95522006
Fit Vehicles
NISSAN
53 vehicles
INTERSTAR
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 110 | 2021-11 - ... | 81 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 135 | 2021-11 - ... | 100 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 150 | 2021-11 - ... | 110 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 180 | 2021-11 - ... | 132 | 2298 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 |
NV400
2011 - ...
OPEL
44 vehicles
MOVANO
2000 - ...
RENAULT
45 vehicles
MASTER
2010 - ...
MEGANE
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE CC (EZ0/1_) 1.2 TCe | 2012-09 - 2015-08 | 85 | 1198 |
Alternatives
€124,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,72
Lähetys 28 business days