Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136277 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.48 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.571 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€59.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BREMBO
Brake ENGINEERING
CA3180R
CARDONE
386524
DELCO REMY
DRI
ELSTOCK
NISSAN
44001-00Q0D
44001-00Q0K
44001-00Q0L
4400100Q1D
OPEL
1685548280
4420057
542435
93167653
95520912
95522006
RE-EX
506-07145
RENAULT
44001-3425R
44001-6059R
440010814R
440014373R
TMI
BR007145
TRW
VAUXHALL
1685548280
93167653
95520912
95522006
Fit Vehicles
NISSAN
54 vehicles
INTERSTAR
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 165 | 2022-10 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 110 | 2021-11 - ... | 81 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 135 | 2021-11 - ... | 100 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 150 | 2021-11 - ... | 110 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 180 | 2021-11 - ... | 132 | 2298 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 |
NV400
2011 - ...
OPEL
43 vehicles
MOVANO
2010 - ...
RENAULT
45 vehicles
MASTER
2010 - ...
Alternatives
€89,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€124,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€155,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,31
Lähetys 28 business days